602 299 736

Ekonomia

Najnowsza technologia i niepowtarzalny design. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach opracowaliśmy Eforte – innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych. Eforte to system 6-cio komorowych profil gwarantujących poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort Twojego domu. Dzięki zastosowaniu Eforte przy produkcji okien, możemy osiągnąć współczynnik izolacji termicznej wynoszący nawet Uf=0,95 W/(m²K). W praktyce oznacza to znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80% (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego.

Akustyka

Możliwe do zastosowania w profilu Eforte szklenie o grubości do 56 mm sprawia, że okna stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą kiedy tylko chcesz.

Perfekcja i design

Cenisz rozwiązania dopracowane w najmniejszym detalu? Eforte to nieograniczone możliwości aranżacji Twojej przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę Twojego domu. Szczycimy się tym, że nasza kolekcja 56 kolorów Deuctone inspirowana naturą nie ma sobie równych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej swój niepowtarzalny odcień. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia.

Pełne bezpieczeństwo

Twój dom może być teraz naprawdę bezpieczny. Unikalne anty-wyważeniowe listwy to znaczne utrudnienia przy włamaniu, których najczęściej dokonuje się właśnie przez okna. Solidna konstrukcja profila oraz dodatkowe gniazda do montażu umożliwiają zastosowanie specjalnych okuć antywłamaniowych zawiasów, a gruba na 56 mm szyba stanowi barierę, którą znacznie trudniej jest pokonać. Możesz być spokojny o swój dom.

Gwarancja i trwałość

System Eforte jest wynikiem wieloletnich i kompleksowych badań konstrukcyjnych – wytrzymałościowych i starzeniowych, po to abyś mógł się cieszyć bezproblemowym użytkowaniem okien przez wiele lat. Możemy z dumą powiedzieć, że dzięki wzmocnieniom w słupku, dodatkowym uszczelkom i specjalnej konstrukcji Eforte to najsztywniejszy i najbardziej wytrzymały profil na świecie, co potwierdza wieloletnia gwarancja. Najwyższa odporność na promieniowanie UV pozwala na utrzymanie stabilności koloru przez 30 lat.

Zamów wycenę

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej