602 299 736

ROB-BUD

Aleja Zielona 40

84-300, Mosty k. Lęborka

Lębork | Słupsk | Gdynia

Rob-bud - okna, rolety, bramy

Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, markiz, okien, bram, drzwi oraz nowoczesnych systemów takich jak Sunbreaker, Veranda i refleksole. Zapewniamy kompleksową obsługę, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najwyższą jakość oferowanych produktów, na które posiadamy wszelkie atesty.

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego przy obiektach przemysłowych, dużych halach i magazynach, ale równiez przy pojedyńczych budowach czy remontach. Dostarczamy Państwu towar bezpośrednio od producenta w cenach dużo niższych od rynkowych. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta dlatego też zapewniamy pełen serwis oraz gwarancję jak i bezpłatne wyceny oraz pomiary.

Dzięki starannie dobranym partnerom, nasze produkty są nowoczesne i wykonane z doskonałych komponentów, przez co sprawdzają się w każdych warunkach. Szeroka paleta okien, dzwi oraz bram i ich unikalna kolorystyka profili dodatkowo podkreślają piękno i wyjątkowość naszych produktów, które łączą w sobie styl i elegancje! Są to materiały idealnie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów i są pewnymi inwestycjami na długie lata.

Wiemy, jak ważny jest obecnie czas. Zamawiając lub wykupując coś liczymy na to, że towar bądź usługa dotrze do nas w najkrótszym możliwym terminie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, nasz zespół dokłada wszelkich starań aby czas realizacji zamówień na produkty, był jak najkrótszy. Możemy zapewnić takie warunki dzięki utrzymywaniu odpowiednich stanów magazynowych oraz produktów uznanych marek i najwyższej jakości.

Zamów wycenę

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej