Aleja Zielona 40
84-300, Mosty k. Lęborka

Rob-bud - okna, drzwi, rolety, pergole, bramy

Od ponad 15 lat zajmujemy się sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych, drzwi zewnętrznych, okien, bram, pergoli, żaluzji fasadowych, markiz oraz nowoczesnych systemów takich jak Sunbreaker, Veranda i refleksole.

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego oraz okolic przy obiektach przemysłowych, dużych halach i magazynach, na zabudowach wielorodzinnych, ale również stale współpracujemy z Klientami indywidualnymi przy pojedynczych budowach i remontach.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom satysfakcji z zakupionego towaru dlatego też zapewniamy gwarancję, pełen serwis oraz bezpłatne wyceny i pomiary. Usługi jakie wykonujemy świadczymy z najwyższą starannością, tak jakbyśmy wykonywali je dla siebie samych. 

Dzięki starannie dobranym partnerom i zwracaniu szczególnej uwagi na jakość towarów, nasze produkty są wykonane z doskonałych komponentów, przez co sprawdzają się w każdych warunkach i służą Klientom przez długie lata. Szeroka paleta okien, drzwi, bram oraz systemów tarasowych, ich unikalna kolorystyka i design dodatkowo podkreślają piękno i wyjątkowość naszego asortymentu. Zapewniamy Państwu szereg produktów, które wspólnie stworzą piękną, oryginalną i przede wszystkim wytrzymałą całość, która nada Waszym domom charakteru.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin