602 299 736

Profile tworzywowe - profile PT37 i PT52

Profil PT 37 stosowany jest głównie w roletach okiennych, a największą popularnością cieszy się w Europie Zachodniej. Cechą charakerystyczną profilu jest jego smukły kształt i niewielka wysokość. Dzięki temu profil doskonale się nawija i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów. PT 52 z solidną konstrukcją gwarantuje dużą sztywność profilu, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu.

Profile roletowe - profile PA37 i PA39

Profil PA 37 jest jednym z najpopularniejszych profili aluminiowych. O jego powodzeniu świadczy fakt, że wykonane z niego rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. Zastosowanie tego profilu w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt.  Profil PA39 dzięki piance wypełniającej profil, odznacza się on dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Niewielka waga pozwala na użycie napędu ręcznego, sprężynowego lub elektrycznego sterowania.

Profile roletowe - profile PEK52 i PEKP52

Profil PEK 52 przeznaczony do zastosowania w postaci kraty rolowanej o małaych gabarytach w sklepach, pasażach handlowych, bankach czy innych obiektach przy jednoczesnym zabezpieczeniu i zapewnieniu możliwości prezentacji własnej ekspozycji. Profil PEKP 52 jest profilem dodatkowym do stosowania jako uzupełnienie profilu PEK52. Zastosowany w dolnej części kraty uniemożliwia przemieszczanie się przez przegrodę śmieci, kurzu czy gryzoni.

Profile roletowe - profile PA52 i PA55

Profil PA 52 jest przeznaczony do stosowania w roletach o dużych gabarytach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profilu, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu.  Profil PA 55 przeznaczony jest do zastosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych i witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profili, przy zachowaniu zgrabnego i proporcjonalnego wyglądu.

Zamów wycenę

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej