Profile do rolet

Profile tworzywowe - profile PT37 i PT52

Profil PT 37 cieszy się największą popularnością w Europie Zachodniej. Stosowany jest przede wszystkim w roletach okiennych. Jego cechą charakterystyczną jest niewielka wysokość i smukły kształt. W efekcie profil doskonale się nawija  i bez problemu mieści się w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.  Profil PT52 dzięki swojej solidnej konstrukcji gwarantuje dużą sztywność przy zachowaniu proporcjonalnego, zgrabnego kształtu.

Profile roletowe - profile PA37 i PA39

Profil PA 37 jest jednym z najpopularniejszych profili aluminiowych. O jego powodzeniu świadczy fakt, że wykonane z niego rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. Zastosowaniu tego profilu w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt.  Profil PA39 jest wypełniony specjalną pianką dzięki czemu odznacza się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Jego niewielka waga pozwala na użycie zarówno sterowania elektrycznego, sprężynowego jak i ręcznego.

Profile roletowe - profile PEK52 i PEKP52

Profil PEK 52 jest przeznaczony do zastosowania w postaci kraty rolowanej o małych gabarytach. Stosowany jest głównie w sklepach, pasażach handlowych, bankach czy innych obiektach dla jednoczesnego zabezpieczenia i zapewnienia możliwości prezentacji własnej ekspozycji. Profil PEKP 52 jest profilem dodatkowym do stosowania jako uzupełnienie profilu PEK52. Stosuje się go w dolnej części kraty co ma na celu uniemożliwienie przemieszczania się przez przegrodę kurzu, śmieci czy gryzoni.

Profile roletowe - profile PA52 i PA55

Profil PA 52 stosuje się w roletach o dużych gabarytach. Posiada solidną konstrukcję, co gwarantuje dużą sztywność profilu, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu.  Profil PA 55 przeznaczony jest do zastosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych i witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność i wytrzymałość z jednoczesnym zachowaniem walorów estetycznych.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin