Drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe

Drzwi wejściowe do mieszkań PROTECT - antywłamaniowe

W ofercie posiadamy wyjątkowe, specjalistyczne drzwi dla osób wymagających wysokiej izolacyjności akustycznej. Mieszkasz w bloku? Prywatność i komfort w twoim domu pełnią dla Ciebie kluczową rolę? Nie chcesz aby ktoś stojący przed Twoim mieszkaniem słyszał co dzieje się w środku? A może chcesz wydzielić część garażową domu od części mieszkalnej? Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz – tak, to z pewności drzwi z tej linii są dla Ciebie stworzone.

Drzwi Protect występują w 4 opcjach:

 • Akustycznej (43dB)
 • Akustycznej i Antywłamaniowej (43dB, RC3)
 • Akustycznej i Przeciwpożarowej (43dB, EI30) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm)
 • Przeciwpożarowej, Antywłamaniowej i Akustycznej (EI30, RC3, 43dB) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm).

Odkryj linię Protect

Cenimy twoją wyobraźnie i świeże spojrzenie dlatego w WIKĘD otrzymasz możliwość samodzielnego zaprojektowania swoich wymarzonych drzwi z linii Protect. Oferujemy Państwu aż kilkanaście kolorów oklein, możliwość zastosowania pełnych wzorów, przetłoczeń lub aplikacji INOX/BLACK.

(możliwość wyboru aplikacji BLACK nie dotyczy drzwi Protect w opcji PPOŻ oraz wzorów 35, 32, 24, 23, 22, 20, 19).

Wybierając drzwi akustyczne oraz akustyczne-antywłamaniowe mamy dodatkową możliwość personalizacji w opcji Cameleon (RAL).

 Drzwi wejściowe do mieszkań Protect sprawdzają się również idealnie jako drzwi inwestycyjne. Dzięki możliwości skorzystania z wielu opcji konfiguracji, pozwalają na dostosowanie ich do aktualnych wymogów prawnych.

Występują wyłącznie w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową „11”.

Spersonalizuj Twój wymarzony wzór!

Dedykowane portale drzwiowe

Drzwi z linii Protect to również odkrycie w zakresie portali drzwiowych. Portal dedykowany do tej linii drzwi nie jest wykonywany ze standardowej płyty meblowej, która jest podatna na uszkodzenia i powszechnie stosowana w tego typu rozwiązaniach. U nas portal wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Skorzystanie z tego rozwiązania zapewni użytkownikowi wieloletnią trwałość, komfort i idealne dopasowanie kolorystyczne do drzwi.

Portale możemy wykonywać w różnych wersjach w zależności od możliwości i upodobań Klienta. Mogą być one symetryczne po obu stronach, mogą mieć różne szerokości po obu stronach drzwi. Wielkość nad drzwiami również może być dowolna.

Kiedy podejmuje się decyzję o zakupie portalu? Już na etapie składania zamówienia na drzwi. Wymóg ten wynika z konieczności integracji ościeżnicy z dedykowanym adapterem. Mocowanie portalu do muru odbywa się przy pomocy specjalistycznego kleju. Zapewnia on dodatkową stabilność całej konstrukcji.

O czym należy pamiętać?

 • portal stosujemy jedynie do drzwi otwieranych do wewnątrz
 • ściana, na której chcemy go zastosować musi mieć minimum 15cm
 • wymagany jest montaż licujący ościeżnicę ze ścianą wewnętrzną
 • jeśli zamówimy portal i drzwi w innych kolorach, adapter zostanie wykonany w kolorze ościeżnicy

Lamele

Dodatkowo w ofercie drzwi z linii PROTECT mamy możliwość zastosowania popularnych lameli ozdobnych. Lamele wykonane są ze stalowej blachy i mocowane do skrzydła od zewnętrznej strony drzwi.

 • Szerokość lameli 41mm,
 • Wysokość lameli 14mm
 • odstęp od krawędzi ościeżnicy 15mm,
 • odstęp pomiędzy lamelami 15mm.

Należy pamiętać, że w przypadku zastosowania lameli na powierzchni większej niż połowa szerokości drzwi, nie będzie możliwości zastosowania wizjera.

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE

Linia ALU Fireline

Drzwi przeciwpożarowe linii ALU Fireline występujące w dwóch opcjach EI 30 oraz 60 to mocne uzupełnienie oferty produktów inwestycyjnych.

 • Idealne na wydzielone strefy pożarowe
 • Zgodne z aktualnymi przepisami
 • Potwierdzone aprobatami.

alu-fireline-gfx

Wybieraj wśród 3 opcji

Drzwi ALU Fireline występują w standardzie w 3 opcjach wizualnych:

 • Panel (pełne wypełnienie panelowe)
 • Glass (pełne wypełnienie pakietem szybowym)
 • Duo (dolna część skrzydła wypełniona panelem, górna pakietem szybowym – drzwi z poprzeczką dzielącą obie części)

Odkryj linię ALU Fireline

Linia drzwi ALU Fireline zapewnia odporność ogniową od 30 do 60 minut. Dążymy do tego aby drzwi PPOŻ przestały kojarzyć się jedynie z klasyką. Dajemy możliwość personalizacji oraz doboru odpowiednich akcesoriów. Możecie Państwo wybierać spośród różnorodnych kolorów drewnopodobnych jak również skorzystać z malowania w kolorystyce RAL. Drzwi PPOŻ projektujemy również w zestawach z naświetlami.

Drzwi linii ALU Fireline zabezpieczają budynek przed rozprzestrzenianiem się ognia. W zależności od tego jaką klasę PPOŻ zastosujemy, zapewnią one ochronę przed ogniem nawet do godziny. Sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej, biurach oraz na inwestycjach prywatnych.

Istnieje możliwość zamówienia drzwi według wyznaczonego rozmiaru.

Drzwi aluminiowe PPOŻ

Dedykowane naświetla

W pomieszczeniach, w których chcemy postawić na kompromis między nowoczesnym designem a bezpieczeństwem warto zastosować konstrukcję przeciwpożarową EI30 lub EI60 z wykorzystaniem naświetli zewnętrznych. Do wyboru jednokomorowe szklenie, pakiet 2 lub 3 warstwowy. Bazują na sprawdzonych, ciepłych profilach aluminiowych z przekładką termiczną.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin