BRAMY SEGMENTOWE - ROB-BUD

PRIME nowa generacja bram segmentowych prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Aby stworzyć wyjątkowy produkt musieliśmy sięgnąć do podstawy budowy bramy segmentowej czyli… panelu.

OKDRYJ DOSKONAŁOŚĆ

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Taka jets brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

PRIME to uniwersalna stylistyka, która daje poczucie komfortu, wysokiej wartości i nowoczesnego luksusu. W ten sposób PRIME wyznacza nową filozofię designu w swojej kategorii.

Projekt PRIME zawiera najważniejsze cechy, które można zdefiniować jako swoisty minimalizm – oszczędność linii i syntezę formy, które odzwierciedlają postawę estetyczną, charakterystyczną dla nowoczesnej myśli architektonicznej.

Forma PRIME z pozoru staje się tłem. Idealnie zaprojektowana od wewnątrz zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i bogactwem wykończeń osłaniających ruchome elementy bramy. Każdy szczegół jest bezbłędnie dopracowany, potwierdzając ciągłość myśli projektantów i stanowiąc absolutną esencję designu.

Panel INNOVO 60mm

  •  elastyczna osłona międzypanelowa
  •  aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  •  pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
  •  uszczelnienie międzypanelowe
  •  ukryty zawias
  •  pianka poliuretanowa

NAPĘD SOMFY DEXXO PRO 3S RTS

PRECYZYJNA KONFIGURACJA UKŁADU NAPĘDOWEGO W NAJLEPSZY MOŻLIWY SPOSÓB ŁĄCZY ŚWIETNE  WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE Z PEŁNĄ KONTROLĄ, KOMFORTEM I STUPROCENTOWYM BEZPIECZEŃSTWEM.

ZESTAW FOTOKOMÓREK – fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do
pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda.

MECHANICZNA BLOKADA WÓZKA – blokuje bramę w pozycji zamkniętej,
zapobiega nieautoryzowanemu otwarciu bramy garażowej.

AMPEROMETRYCZNE WYKRYWANIE PRZESZKÓD – zabezpieczenie przeciążeniowe
w sytuacji zetknięcia dolnej krawędzi skrzydła z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.

BATERIA AWARYJNEGO ZASILANIA – umożliwia otwarcie i zamknięcie bramy w przypadku braku zasilania.

SZYNA Z CICHYM PASKIEM ZĘBATYM – zapewnia cichą pracę, co jest niezwykle ważne przede wszystkim w garażach połączonych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym
i położonych blisko sypialni.

POSIADA WBUDOWANĄ LAMPĘ SYGNALIZACYJNĄ – możliwość regulacji długości świecenia światła

Wzory bram:

Kolorystyka:

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin