Jak wybrać drzwi?

Jak wybrać drzwi?

Wasze unikalne pomysły i nieograniczona wyobraźnia w zakresie doboru drzwi do waszych domów są dla nas niezmiernie ważne. Cenimy Waszą pomysłowość dlatego dajemy Wam możliwość stworzenia sobie idealnego, wymarzonego wejścia do Waszego domu. U nas możecie stworzyć drzwi skrojone idealnie do Waszych potrzeb. Wprowadzicie swoje indywidualne ustalenia, od kierunku otwierania drzwi, koloru, zastosowanych przeszkleń, przez okucia, klamki aż do różnorodnych akcesoriów spełniających kryteria funkcjonalności oraz estetyki.  Poniżej przejdziecie krok po kroku przez drogę do stworzenia idealnych drzwi do Waszego idealnego domu.

Krok 1: Jakie drzwi?

Na początkowym etapie podejmujemy decyzję o kierunku otwierania drzwi: prawym lub lewym. Oznacza to, że w pierwszym przypadku zawiasy będą po prawej, a w drugim po lewej stronie. Następnie wybieramy czy drzwi mają być otwierane do wewnątrz czy na zewnątrz domu. Jeżeli już to ustalimy to czas na podjęcie decyzji, czy i jakie naświetla zastosujemy.

Krok 2: Technologia

By sprostać Waszym oczekiwaniom i zapewnić najlepsze dostosowanie naszej oferty do Waszych potrzeb, oferujemy aż pięć linii drzwi zewnętrznych  WIKĘD. Różnią się one m.in.: grubością skrzydła, poziomem izolacji termicznej i akustycznej, klasą antywłamaniowości i ochroną przeciwpożarową.

Krok 3: Design

Drzwi zewnętrzne WIKĘD to nieograniczone możliwości. Możemy łączyć ulubione kolory, stosować rozmaite wykończenia oraz ozdobniki. Możemy inspirować się stylem klasycznym lub nowoczesnym. Możemy dodawać różnego rodzaju przeszklenia, ozdobne lamele, dekoracje oraz portale. Szeroki wybór daje Wam możliwość stworzenia drzwi, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

Kolor

Bez trudu stworzycie u nas drzwi idealne, które dzięki szerokiej palecie kolorów i możliwości ich łączenia będą naprawdę wyjątkowe!

Wykończenie

Wykończenie drzwi to czysta przyjemność. Zastosowanie szkła nada im nowoczesnego wyglądu, aluminiowe ramki – lekkości, a niecodziennie spotykany portal drzwiowy – oryginalności. 

Krok 4: Sposoby otwierania

Drzwi do Waszego domu mogą się otwierać, jak tylko chcecie! Możecie zastosować najbardziej popularne rozwiązania okuć drzwiowych, takie jak klamki czy gałki, ale dlaczego nie zastosować czegoś bardziej oryginalnego? Do wyboru mamy przecież nowoczesne pochwyty, które nadadzą Twoim drzwiom charakteru. Oczywiście nie ograniczamy się również w zakresie łączenia wspomnianych rozwiązań! Możecie przecież zastosować klamko- gałkę czy klamko- pochwyt.

Krok 5: Akcesoria

Drzwi zewnętrzne WIKĘD są na bieżąco udoskonalane w celu spełnienia Waszych oczekiwań. Zależy nam aby nasze drzwi chroniły to co dla Was najważniejsze. Wobec tego macie możliwość zastosowania w nich najnowocześniejszych rozwiązań. Zapewniamy możliwość domykania drzwi za Wami, zastosowania ekranów LCD, nowoczesnych wizjerów oraz inteligentnego otwierania przy zastosowaniu czytnika linii papilarnych. 

Inteligentne otwieranie

Przy zastosowaniu inteligentnego otwierania, aby otworzyć drzwi nie musicie mieć klucza. Wystarczy jedno przyłożenie palca do zastosowanego czytnika linii papilarnych, zbliżenie unikatowego bryloka do czytnika RFiD lub kliknięcia w odpowiedni przycisk w aplikacji. Rozwiązania te są nie tylko funkcjonalne i wygodne, ale też prestiżowe.

Wizjer

W drzwiach WIKĘD możecie zastosować jeden z dwóch dostępnych rodzajów wizjerów. W podstawowej wersji wizjer ma 30mm średnicy i można go dopasować do koloru drzwi poprzez wybór jednego z trzech dostępnych barw: czarnej, złotej lub srebrnej. Druga opcja to większy wizjer o średnicy 46mm wykonany z trwałej stali nierdzewnej. W tym przypadku do wyboru mamy dwa uniwersalne kolory (srebrny i czarny), które dopasowują się do każdych drzwi.

Ekran LCD

Dla wymagających Klientów możemy zaproponować wizjer cyfrowy, który działa nawet w nocy dzięki zastosowaniu podczerwieni. Wizjer ten ma praktyczny ekran LCD w rozmiarze 4 cali i zapisuje do 50 zdjęć. Pasuje szczególnie do nowoczesnych domów, w których ceni się komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Samozamykacz

Samozamykacz to bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które całkowicie wyeliminuje z Waszego życia obawę o to czy zamknęliście drzwi. W ofercie posiadamy kilka kolorów i rodzajów, byście bez problemu dobrali urządzenie, które spełni Wasze potrzeby.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin