Sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych

Instrukcja użytkowania i konserwacji żaluzji zewnętrznej zwijanej – rolety

ROLETY STANDARD

Rolety standard montujemy w dowolnej chwili z uwagi na ich prosty montaż na elewacji lub we wnęce okiennej. Rolety posiadają na wyposażeniu ściętą pod kątem 45 stopni skrzynkę aluminiową lub skrzynkę zaokrągloną

ROLETY DO ZABUDOWY

Rolety do zabudowy są szczególnie polecane do nowo powstających budynków. Powodem jest fakt, iż podczas montażu rolety podtynkowej, skrzynkę umiejscawia się w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej. Klapa serwisowa (rewizyjna) znajduje się na zewnątrz budynku, pod skrzynką.

ROLETY NADSTAWNE (nakładane na okno)

Rolety nadstawne są montowane jedynie na etapie budowy nowego budynku lub podczas wymiany stolarki okiennej w obiekcie istniejącym. Skrzynka rolety jest nakładana na drzwi lub okno. Prowadnice są montowane do zewnętrznej strony okna. Roleta ta jest więc montowana razem z oknem. Skrzynka rolety nie jest widoczna, a cała roleta wydaje się być całością z oknem. We wnętrzu budynku znajduje się klapa rewizyjna (serwisowa). W obiekcie zachowana jest wysoka izolacja termiczna z uwagi na to, że skrzynka wyposażona jest we wkładkę izolującą.

 

Zalety rolet zewnętrznych:

  • doskonała izolacja termiczna
  • ochrona spokoju i prywatności
  • skuteczna bariera antywłamaniowa

 

Rolety, które proponujemy są produkowane z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Zarówno rolety podtynkowe, adaptacyjne, nadprożowe oraz nadstawne gwarantują poprawę bilansu energetycznego budynku. Podczas okresu zimowego pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, kiedy na zewnątrz panuje wysoka temperatura, gwarantują przyjemny chłód i półmrok dający chwile relaksu zmęczonym oczom.

Jako dodatkowy atut należy niewątpliwie wskazać skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi, którą zapewniają odpowiednio dobrane surowce oraz przemyślana konstrukcja rolet.

 

Jednak najważniejszą zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym w Polsce systemodawcą, który posiada w swojej ofercie system rolet antywłamaniowych RC3. Dzięki niemu, użytkownik może mieć pewność, że jego dom jest bezpieczny podczas jego nieobecności. Potwierdzają to badania, które były prowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin