Wzory drzwi

Wzory

My Glass to propozycja dla Klientów, którzy samodzielnie chcą skomponować swoje wzornictwo na szkle lub skorzystać z wzorów już zaproponowanych.

Na uwagę zasługuje wzór z rysunkiem drewna na hartowanym szkle, zaprojektowany przez specjalistów WIKĘD.

Wzory klasyczne

Drzwi klasyczne można podzielić na dwa typy: pierwszy z nich dotyczy niższej numeracji całej kolekcji, który świetnie sprawdzi się w klasycznym budownictwie, gdzie ceni się elegancję oraz ponadczasową stylistykę. Drugi z nich cechuje się prostotą kształtów, są to drzwi dla miłośników prostego, nowoczesnego i funkcjonalnego stylu.

FUTURE INOX

Aluminiowe drzwi z kolekcji FUTURE INOX są idealnie gładkie. Przeszklenia oraz ozdobne aluminiowe ramki są doskonale spasowane z powierzchnią drzwi. Detale te oddają całą ideę kolekcji Future INOX.

GLASS DESIGN

Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS DESIGN to bardzo atrakcyjna propozycja nowoczesnego, dopracowanego wzornictwa. Kolekcję tę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdy detal. Szyba z skrzydłem stanowi jedną płaszczyznę zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnątrz domu.

GLASS LOFT

Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS LOFT zachwycają taflami szkła aplikowanego bezpośrednio na skrzydło drzwiowe z wbudowanym pakietem szybowym. Pod szklaną, czarną aplikacją Lacobel umieściliśmy przezierną szybę.

GLASS FRONT

Drzwi zewnętrzne z kolekcji GLASS FRONT wyróżnia tafla szkła w kolorze głębokiej czerni. Czarne szkło aplikowane jest bezpośrednio na pełne skrzydło drzwiowe dając realistyczny efekt przeszklenia.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin