Bramy segmentowe UniPro

CIEPŁO I CICHO W GARAŻU

Poszukujesz najbardziej komfortowego rozwiązania do twojego garażu? Brama segmentowa UniPro marki WIŚNIOWSKI z pewnością spełni wszystkie twoje wymagania.

W przypadku bram jedną z bardzo ważnych funkcjonalności jest zachowanie ciepła w garażu. Możemy to zagwarantować! Współczynnik U w przypadku jej zastosowania jest porównywalny ze współczynnikiem jaki gwarantują wielokomorowe okna stosowane w budownictwie energooszczędnym. Taki efekt uzyskujemy dzięki zastosowaniu systemu uszczelniającego oraz specjalnych paneli wypełnionych pianką poliuretanową.

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Charakterystyka bram segmentowych:

 •     skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 •     konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
 •     skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
 •     brama uszczelniona na całym obwodzie
 •     w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
 •     uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
 •     panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
 •     bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z najważniejszych aspektów użytkowania bramy garażowej jest bezpieczeństwo, dlatego dla nas oprócz bezpiecznej konstrukcji ważne jest także zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń niezbędnych do zapewnienia pełnej ochrony użytkowników.

 1. Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 2. Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 3. Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 4. Uszczelnienia obwodowe dwulistkowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
 5. Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 6. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. (opcja)
 7. Ciche rolki prowadzące (w bramach ze sprężynami skrętnymi)
 8. Niski próg w drzwiach przejściowych (o wysokości 21 mm)

WZORY BRAM SEGMENTOWYCH WIŚNIOWSKI

Napęd METRO

Nowej generacji napęd METRO

Dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi powstał napęd nowej generacji – METRO.

Napęd ten to wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zgodnej ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI.

 

EXTENDED CARE – skorzystaj z wydłużonej 5-letniej gwarancji na automatyczne bramy garażowe z napędem METRO

Masz możliwość skorzystania z wydłużonej 5-letniej gwarancji w ramach EXTENDED CARE! To wyjątkowa na rynku opcja wydłużenia standardowej gwarancji na automatyczną bramę segmentową skonfigurowaną fabrycznie z napędem METRO. To rozwiązanie zapewni ci jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z produktów marki WIŚNIOWSKI.

 

 

WARIANTY KONFIGURACJI DO WYBORU

Oczekujesz trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu? jeśli tak to mamy do zaoferowania szeroką gamę kolorystyczną, która odpowie na wszystkie twoje potrzeby i pomysły!

Dzięki temu jesteś w stanie dostosować kolor swojej bramy do koloru elewacji, okien, drzwi czy elementów wykończeniowych budynku.

Jeżeli mimo to poszukujesz czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego to możesz skorzystać z oferty malowania na jeden z ponad 200 kolorów palety RAL! 

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin