Veka Softline 82

Klasa: A
Głębokość: 82 mm
Ilość komór: 7 (rama) / 6 (skrzydło)
Ilość uszczelek: 3

Veka Softline 82 to system profili okiennych o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie. Okna zbudowane na bazie tego systemu z powodzeniem można montować w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

System wyposażony jest w dodatkową uszczelkę środkową, która poprawia parametry ochrony akustycznej i termicznej. Występuje ona w trzech dostępnych kolorach tworząc spójną całość z rdzeniem profilu.

Profile przystosowane są do dwu i trójszybowych pakietów, których szerokość mieści się w przedziale od 24 do 52 mm, co daje możliwość szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb.

Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 25 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.

Ścianki zewnętrzne profilu o grubości 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +/- 0,2 mm) spełniają wymagania normy PN-EN 12608, stawiane profilom najwyższej jakości.

Złożenie ramy okiennej i skrzydła zaczyna się od 114 mm wysokości, przekładając się na zwiększenie wysokości szklenia, a tym samym lepsze doświetlenie pomieszczeń.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin