602 299 736

Jak wybrać drzwi?

Bardzo cenimy Wasze unikalne pomysły, dlatego umożliwiamy indywidualne personalizowanie drzwi zgodnie z Waszymi potrzebami – od kierunku otwarcia, koloru, przeszklenia po klamki, okucia i różnorodne akcesoria. Poniżej krok po kroku przeprowadzimy Was przez drogę do idealnie skrojonych na wymiar drzwi, pasujących do Was i Waszego domu.

Krok 1: Jakie drzwi?

Na początkowym etapie decydujecie o kierunku otwierania drzwi: prawym lub lewym. Oznacza to, że w pierwszym przypadku zawiasy będą po prawej, a w drugim po lewej stronie. Możecie też wybrać, czy drzwi będą otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz domu. Dodatkowo w naszym asortymencie są ozdobne naświetla drzwi z wybranej strony.

Krok 2: Technologia

By możliwie najlepiej dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb, przygotowaliśmy pięć linii drzwi zewnętrznych WIKĘD. Różnią się one m.in.: grubością skrzydła, poziomem izolacji termicznej i akustycznej, klasą antywłamaniowości i ochroną przeciwpożarową.

Krok 3: Design

Drzwi zewnętrzne WIKĘD to niemal nieograniczone opcje łączenia kolorów, wykończeń oraz ozdobników. Możecie inspirować się modelami klasycznymi lub nowoczesnymi, dodając do nich m.in.: weneckie przeszklenia, ozdobne aluminiowe listwy, dekoracje oraz portale, okalające skrzydła drzwiowe. Zaskakująco szeroki wybór daje Wam możliwość stworzenia unikatowych drzwi do Waszego domu.

Kolor

Z łatwością skonfigurujecie idealne drzwi, dzięki szerokiej palecie kolorów i możliwości ich łączenia. Wasze drzwi mogą być naprawdę wyjątkowe!

Wykończenie

Wykończenie drzwi to przysłowiowa wisienka na torcie. Szkło nada im nowoczesnego charakteru, a aluminiowe ramki lekkości. Jeśli zależy Wam na oryginalnym efekcie, postawcie na portal okalający skrzydła drzwiowe.

Krok 4: Sposoby otwierania

Drzwi do Waszego domu mogą się otwierać, jak tylko chcecie! Do wyboru mamy najbardziej popularne rozwiązania okuć drzwiowych, jak klamki i gałki, ale też bardziej nowoczesne podchwyty, które nadają drzwiom zewnętrznym indywidualnego charakteru. Wszystkie te opcje możecie miksować ze sobą, tworząc oryginalne i funkcjonalne rozwiązania dla Waszego domu.

Krok 5: Akcesoria

Drzwi zewnętrzne WIKĘD będą jeszcze bardziej dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki akcesoriom oraz inteligentnym technologiom, ułatwiającym życie i zabezpieczającym, to co dla Was najważniejsze. Możecie wybierać spośród systemów domykających drzwi za Wami, ekranów LCD, nowoczesnych wizjerów oraz inteligentnego otwierania drzwi poprzez odczyt linii papilarnych domowników.

Inteligentne otwieranie

Inteligentne otwieranie to najnowocześniejsze technologie, dbające o Wasze bezpieczeństwo i wygodę. By otworzyć drzwi nie trzeba mieć klucza – wystarczy przyłożyć palec do czytnika linii papilarnych, zbliżyć brelok do czytnika RFiD lub kliknąć odpowiedni przycisk w aplikacji. To rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale i prestiżowe.

Wizjer

Proponujemy dwa rodzaje klasycznych, szerokokątnych wizjerów do drzwi zewnętrznych. W podstawowej wersji mają 30 mm średnicy i możecie dopasować je do koloru drzwi, wybierając z trzech barw: złotej, srebrnej i czarnej. Większy wizjer o średnicy 46 mm wykonaliśmy z trwałej stali nierdzewnej, która dzięki uniwersalnym kolorom (srebrnym i czarnym) pasuje do każdych drzwi.

Ekran LCD

Dla wymagających stworzyliśmy cyfrowy wizjer, działający nawet w nocy dzięki podczerwieni. Ma praktyczny ekran LCD w rozmiarze 4 cali i możliwość zapisania do 50 zdjęć. Wizjer z ekranem LCD pasuje szczególnie do nowoczesnych domów, zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Samozamykacz

Samozamykacz to bezpiecznie rozwiązanie, dzięki któremu macie zawsze pewność, że zamknęliście drzwi, wychodząc z domu. Proponujemy kilka rodzajów i kolorów, byście z łatwością dobrali pasujące do Waszych drzwi urządzenie.

Inteligentne otwieranie

Inteligentne otwieranie to najnowocześniejsze technologie, dbające o Wasze bezpieczeństwo i wygodę. By otworzyć drzwi nie trzeba mieć klucza – wystarczy przyłożyć palec do czytnika linii papilarnych, zbliżyć brelok do czytnika RFiD lub kliknąć odpowiedni przycisk w aplikacji. To rozwiązania nie tylko

Zamów wycenę

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej