602 299 736

Drzwi wejściowe do mieszkań PROTECT - antywłamaniowe

Cenisz sobie ciszę, komfort oraz dbasz o życie Twoje i bliskich? Wybierz linię bezpiecznych drzwi specjalistycznych Protect dedykowanych jako drzwi wejściowe do mieszkania. Doskonale sprawdzą się także jako drzwi wewnątrz domu – do garażu, kotłowni itp.

Drzwi Protect występują w 4 opcjach:

  • Akustycznej (43dB)
  • Akustycznej i Antywłamaniowej (43dB, RC3)
  • Akustycznej i Przeciwpożarowej (43dB, EI30) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm)
  • Przeciwpożarowej, Antywłamaniowej i Akustycznej (EI30, RC3, 43dB) z opcjonalną dymoszczelnością (Sm).

Odkryj linię Protect

Drzwi Protect występują wyłącznie w zestawie ze wzmocnioną ościeżnicą stalową „11”. Oferują kilkanaście kolorów oklein w standardzie. Umożliwiają wybór wzorów pełnych, pełnych z przetłoczeniami oraz aplikacją INOX/BLACK (możliwość wyboru aplikacji BLACK nie dotyczy drzwi Protect w opcji PPOŻ oraz wzorów 35, 32, 24, 23, 22, 20, 19).

Daj się porwać wyobraźni i wybieraj spośród szerokiej gamy możliwości! Drzwi wejściowe do mieszkań Protect doskonale sprawdzą się także jako drzwi inwestycyjne – dzięki różnorodnym opcjom pozwalają na konfigurację dostosowaną do aktualnych przepisów prawnych.

Drzwi Protect Akustyczne oraz Protect Akustyczne-Antywłamaniowe oferują dodatkową możliwość personalizacji kolorystycznej w opcji Cameleon (RAL) – za dopłatą zgodną z cennikiem).

Spersonalizuj Twój wymarzony wzór!

Dedykowane portale drzwiowe

Rewolucja w portalach drzwiowych. Portal dedykowany dla drzwi Protect wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium – zamiast powszechnie stosowanej płyty meblowej. Rozwiązanie to zapewnia trwałość oraz idealne dopasowanie kolorystyczne z drzwiami WIKĘD.

Decyzję o zakupie portalu należy podjąć podczas zamawiania drzwi – wynika to z konieczności zintegrowania dedykowanego adaptera z ościeżnicą. Portale można zamówić w wersji symetrycznej (ta sama szerokość boczna po obu stronach oraz dowolna na górze) lub asymetrycznej (dwie różne szerokości boczne oraz dowolna na górze). Portal mocowany jest do muru przy pomocy specjalistycznego kleju, zapewniającego dodatkową stabilność konstrukcji.

Portale dedykowane są wyłącznie do drzwi otwieranych do wewnątrz. Minimalna szerokość ściany, na którą montowana jest ościeżnica do drzwi z portalem wynosi 15 cm. Wymagany jest montaż licujący ościeżnicę ze ścianą wewnętrzną. W przypadku zamówienia portalu oraz drzwi w różnych kolorach, adapter ościeżnicy zostanie wykonany w kolorze ościeżnicy.

Lamele

W ofercie drzwi wejściowych do mieszkań PROTECT dajemy możliwość zastosowania lameli ozdobnych, które wykonane są z blachy stalowej. Lamele są mocowane do skrzydła od strony zewnętrznej (tylko dla drzwi otwieranych do wewnątrz), do wyboru kolor z palety Natural Decor (kolory podstawowe)

Szerokość lameli 41mm, wys. 14mm odstęp od krawędzi ościeżnicy 15mm, odstęp pomiędzy lamelami 15mm. Przy zastosowaniu lameli na ponad połowie szerokości- brak możliwości zastosowania wizjera. Dostępne jedynie we wzorze 1.

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE

Linia ALU Fireline

Idealne na wydzielone strefy pożarowe. Zgodne z aktualnymi przepisami. Potwierdzone aprobatami. Drzwi przeciwpożarowe linii ALU Fireline występująca w dwóch opcjach EI 30 oraz 60 to mocne uzupełnienie oferty produktów inwestycyjnych.

alu-fireline-gfx

Wybieraj wśród 3 opcji

Drzwi ALU Fireline występują w standardzie w 3 opcjach wizualnych:

  • Panel (pełne wypełnienie panelowe)
  • Glass (pełne wypełnienie pakietem szybowym)
  • Duo (dolna część skrzydła wypełniona panelem, górna pakietem szybowym – drzwi z poprzeczką dzielącą obie części)

 

Odkryj linię ALU Fireline

Linia drzwi ALU Fireline dla wymagających to odporność ogniowa od 30 do 60 minut, certyfikaty EI potwierdzające ich niezawodność oraz szeroki wybór akcesoriów połączony z możliwością personalizacji wizualnej. Od teraz drzwi PPOŻ kończą z klasyczną formą – można wybierać różnorodne kolory drewnopodobne Wood Decor oraz malowanie w kolorystyce RAL. Drzwi można projektować w dogodnych zestawach z naświetlami (ściankami).

Drzwi linii ALU Fireline, jako drzwi przeciwpożarowe, chronią budynki przed rozprzestrzenianiem się ognia, tworząc pasywny system bezpieczeństwa. W zależności od wybranej klasy PPOŻ (EI30 lub EI60) pozwalają one na ochronę przeciwogniową nawet do godziny. Można je bez przeszkód montować w budynkach użyteczności publicznej, biurach, a także prywatnych inwestycjach. Poza rozmiarami standardowymi istnieje możliwość realizacji drzwi według wyznaczonego rozmiaru.

Drzwi aluminiowe PPOŻ

Dedykowane naświetla

W naświetlach zewnętrznych ALU Fireline występują do wyboru jednokomorowe szklenie (do wyboru w standardzie 4ESG/16/EI30 oraz 4ESG/16/EI60) lub panel 2 lub 3 warstwowy. Bazują one na ciepłych, sprawdzonych profilach aluminiowych z przekładką termiczną. W naświetlach wewnętrznych do wyboru szyba pojedyncza EI30 oraz EI60 lub panel 2 lub 3 warstwowy. Ta konstrukcja przeciwpożarowa w klasie EI30 lub EI60 doskonale sprawdza się w pomieszczeniach stawiających na kompromis nowoczesnego designu oraz bezpieczeństwa. Ceny w komplecie zawierają podstawowy zestaw montażowy. Pełna oferta oraz możliwość konfiguracji naświetli dostępna jest poprzez system zamówień WIKĘD.

Zamów wycenę

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej