Nowość w naszej ofercie! Żaluzja wewnętrzna C50 Slim: nowoczesna ochrona przeciwsłoneczna

Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań do swoich wnętrz, które łączą funkcjonalność z estetyką, to żaluzja C50 Slim to odpowiedź na Twoje potrzeby. To innowacyjne rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w mieszkaniach, jak i biurach, wprowadzając nie tylko wyjątkową kontrolę nad światłem, ale także elegancki akcent do Twojego otoczenia. Żaluzja C50 Slim to innowacyjna osłona przeciwsłoneczna, idealna do zastosowania wewnątrz budynków mieszkalnych oraz biurowców. Ta lekka i kompaktowa rozwiązanie skutecznie kontroluje ilość światła wpadającego do pomieszczenia, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd.

 

Solidność i elastyczność na wysokim poziomie

Jednym z najważniejszych aspektów, które wyróżniają żaluzję C50 Slim, jest jakość wykonania. Lamele, z których została wykonana, skomponowane są z aluminium z domieszką magnezu. To połączenie nadaje im niezwykłą elastyczność i trwałość. Dzięki temu żaluzje nie tylko efektywnie kontrolują ilość światła wpadającego do pomieszczenia, ale również służą przez lata, zachowując swoje właściwości. Ich prosta, płaska forma o przekroju litery C nie tylko zapewnia unikalny wygląd, ale także minimalizuje miejsce, które zajmują nad oknem. W przypadku pomieszczeń, w których przestrzeń jest na wagę złota, to nieoceniona zaleta.

Elegancki wygląd

System C50 Slim to nie tylko solidność, ale również elegancja. Zamknięta od dołu szyna górna została wykonana z ekstrudowanego aluminium i jest dostępna w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie jej do reszty wnętrza. To umożliwia osiągnięcie spójnego wyglądu pomieszczenia i harmonijne wkomponowanie żaluzji w aranżację. Niezależnie od stylu, w jakim urządzasz swoje wnętrza, żaluzja C50 Slim staje się integralną częścią ich designu.

Dopasowanie do Twoich wymagań

System C50 Slim oferuje elastyczność wyboru. Standardowo dostępny jest w wersji wolnowiszącej, jednak opcjonalnie można zamówić wersję z prowadnicą linkową przytwierdzoną do podłoża za pomocą uchwytów o regulowanym wysięgu. Prowadnice wykonane są z linki stalowej pokrytej poliamidowym oplotem, który standardowo jest przezroczysty, ale dostępny jest również w kolorze czarnym. Istnieją dwa sposoby montażu prowadnic: fasadowy lub podłogowy, co pozwala na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

 

Wybór napędu

Kolejnym znaczącym atutem systemu C50 Slim jest możliwość wyboru rodzaju napędu. Możesz zdecydować się na napęd elektryczny, który umożliwia wygodne sterowanie żaluzją za pomocą pilota lub aplikacji, albo na napęd manualny, gdzie regulację przeprowadzasz sznurkiem. To rozwiązanie daje pełną kontrolę nad oświetleniem w pomieszczeniu, pozwalając dostosować je do swoich preferencji. Niezależnie od pory dnia, z żaluzją C50 Slim zawsze znajdziesz odpowiednią ilość światła.

Dlaczego C50 Slim?

Żaluzja C50 Slim to rozwiązanie, które łączy w sobie nie tylko funkcjonalność i kontrolę światła, ale także elegancję i dopasowanie do każdego wnętrza. Jej solidna konstrukcja, możliwość personalizacji, estetyczny design i różnorodność opcji napędu sprawiają, że staje się niezastąpionym elementem aranżacji wnętrz. To inwestycja, która nie tylko wzbogaca Twoje wnętrza, ale także tworzy przestrzeń, którą z dumą nazywasz swoją. Wybierz żaluzję C50 Slim i ciesz się nowym standardem komfortu i estetyki w swoim domu lub biurze.

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin