Nowość w naszej ofercie! Pergola SB350: Twoje nowe źródło komfortu w ogrodzie

Twoje marzenie o idealnym ogrodzie staje się rzeczywistością dzięki nowej Pergoli SB350. To nie tylko zadaszenie tarasu, to wyjątkowe doświadczenie, które przekształci Twój ogród w oazę spokoju i elegancji. Jesteś gotowy na przekształcenie swojego ogrodu w miejsce relaksu i rozrywki? Pergola SB350 to nowe rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Pozwól, że opowiemy Ci o niezwykłych zaletach, które sprawiają, że Pergola SB350 to rozwiązanie warte uwagi. Dach Pergoli SB350 to mistrzostwo funkcjonalności. Wykonany z ruchomych aluminiowych piór, pozwala na dowolne dostosowanie stopnia zacienienia, w zależności od warunków zewnętrznych i Twoich osobistych preferencji.

Prosty i uniwersalny system

Pergola SB350 to rozwiązanie stworzone z myślą o absolutnej uniwersalności. To produkt, który zapewni Ci zarówno elegancję, jak i wyjątkową funkcjonalność.

Dostępna jest w standardowej szerokości 3,5 metra i wysokości w świetle 2,5 metra, ale to tylko początek możliwości. Oferujemy różne dostępne wysięgi, w tym 3400mm, 3850mm, 4300mm lub 4750mm, dzięki czemu możesz dostosować Pergolę do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Niezależnie od rozmiaru, nasz system gwarantuje elegancki wygląd i trwałość.

Pergola SB350 dostępna jest wyłącznie w wersji wolnostojącej, co oznacza, że nie potrzebujesz istniejącej konstrukcji, aby ją zainstalować. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala Ci swobodnie umiejscowić Pergolę w dowolnym miejscu w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy masz dużą czy niewielką przestrzeń, Pergola SB350 idealnie się w nią wpasuje.

Co więcej, nasza Pergola dostępna jest w dwóch eleganckich odcieniach – bieli (RAL 9016 MAT) i antracycie (RAL 7016 MAT). Dzięki temu możesz dopasować ją do stylu swojego ogrodu lub architektury swojego domu. To nie tylko praktyczne zadaszenie, to także element dekoracyjny, który doda elegancji Twojemu otoczeniu.

Pergola SB350 to nie tylko produkt, to rozwiązanie, które daje Ci pełną swobodę wyboru i komponowania w ogrodzie. Dostosowana do Twoich potrzeb, ta uniwersalna konstrukcja zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem i deszczem, ale także elegancję i funkcjonalność, które nadają Twojemu ogrodowi niepowtarzalny charakter.

Inteligentny design z myślą o komforcie

Pergola SB350 nie tylko chroni przed słońcem i deszczem, ale także zapewnia efektywne odprowadzanie wody deszczowej oraz wyjątkowy komfort korzystania. Dlatego to rozwiązanie, które zyskuje uznanie w oczach tych, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i design. Wyposażona jest w płaskie pióra, które nie tylko stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, ale także ułatwiają odprowadzanie wody deszczowej. Po opadach, złożone pióra tworzą równą powierzchnię, co zapewnia efektywny spływ wody i utrzymanie czystości na powierzchni modułu dachowego. System SB350 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności. Pergola posiada dwie rynny odpływowe, z dwoma otworami spustowymi, które zapewniają odpływ wody do słupów. To oznacza, że nie musisz martwić się o nagromadzenie wody na dachu pergoli.

Napęd 24V DC: wygodne sterowanie

Napęd pergoli SB350 to 24V DC i umożliwia bezprzewodowe sterowanie za pomocą radiowego systemu Blebox. To wygodne rozwiązanie, które dostarcza pełnej kontroli nad zacienieniem i komfortem w ogrodzie.

Do zestawu dołączony jest pilot, który umożliwia wygodne sterowanie Pergolą SB350 z dowolnego miejsca w ogrodzie. Ale to nie koniec możliwości – istnieje również opcja sterowania poprzez aplikację na smartfonie. To rozwiązanie, które sprawia, że kontrola nad pergolą jest naprawdę prosta i dostępna dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dzięki niemu możesz dowolnie dostosować zacienienie i cieszyć się komfortem bez wychodzenia z miejsca.

Funkcjonalność systemu sunbreaker: indywidualne zacienienie

Dach Pergoli SB350 to mistrzostwo funkcjonalności. Wykonany z ruchomych aluminiowych piór, pozwala na dowolne dostosowanie stopnia zacienienia, w zależności od warunków zewnętrznych i Twoich osobistych preferencji. To oznacza, że możesz cieszyć się maksymalnym komfortem obsługi i dostosować światło i cień według swojego uznania. Gdy pióra są zamknięte, stanowią także doskonałą ochronę przed deszczem.

3 klasa wiatrowa: stabilność i bezpieczeństwo

Pergola SB350 to nie tylko rozwiązanie na ładne dni – to system przygotowany na wszystkie warunki atmosferyczne. Bez względu na to, czy na niebie świeci słońce, czy wieje wiatr, ta pergola radzi sobie doskonale i zapewnia Ci stabilność oraz bezpieczeństwo Twojego ogrodu.

System SB350 został stworzony, aby działać sprawnie w warunkach o maksymalnej prędkości wiatru do 45 km/h. To oznacza, że nawet podczas silniejszych podmuchów wiatru, Pergola SB350 pracuje zapewniając nie tylko ochronę przed słońcem i deszczem, ale także dając spokój.

Dzięki temu, możesz cieszyć się Pergolą SB350 przez cały rok, bez obaw o jej trwałość i bezpieczeństwo. To rozwiązanie, które stanowi doskonałe uzupełnienie Twojego ogrodu niezależnie od pory roku.

Dlatego, jeśli zależy Ci na niezawodności, stabilności i bezpieczeństwie, Pergola SB350 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Cicha praca systemu: spokój w ogródku

Dzięki elektrycznemu napędowi, praca Pergoli SB350 jest cicha i niezakłócająca spokoju w ogrodzie. Możesz cieszyć się chwilami relaksu, słuchając śpiewu ptaków, nie martwiąc się o hałas.

Otwieranie i zamykanie piór odbywa się płynnie, bez denerwujących dźwięków. Możesz cieszyć się chwilami spokoju, słuchając delikatnych dźwięków przyrody w otoczeniu.

Pergola SB350 to  komfort wart doświadczenia, który gwarantuje, że Twój ogród pozostanie miejscem pełnym spokoju i harmonii.

Jakość premium: doskonałość w detalach

Pergola SB350 to nie jest zwykłe zadaszenie. To manifestacja doskonałości, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany i wykonany z najwyższą precyzją. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, aby stworzyć pergolę, która nie tylko spełnia swoją funkcję, ale także wprowadza do Twojego ogrodu nowy wymiar elegancji i luksusu.

Każdy element Pergoli SB350, począwszy od ruchomych piór, przez konstrukcję, aż po systemy sterowania, przemyślany jest w najdrobniejszych szczegółach. To oznacza, że masz pewność, iż inwestujesz w produkt trwały i godny podziwu. Dlatego, kiedy wybierasz Pergolę SB350, wybierasz doskonałość w każdym detalu, co sprawi, że Twój ogród stanie się miejscem wyjątkowym, godnym najbardziej wymagających gustów.

Naturalna klimatyzacja

Pergola SB350 nie tylko chroni Cię przed słońcem, ale także wprowadza naturalną klimatyzację do Twojego ogrodu. W gorące dni, gdy słońce góruje na niebie, możesz dostosować zacienienie według własnych potrzeb. Dzięki temu, stworzysz w ogrodzie oazę świeżego powietrza i komfortu.

Kiedy chcesz nacieszyć się upalnym dniem i ciepłem słońca, pozwól promieniom swobodnie przenikać przez pióra. Gdy potrzebujesz schronienia przed intensywnym nasłonecznieniem, po prostu zamknij pióra, tworząc chłodniejszą i przyjemniejszą atmosferę. To nie tylko funkcjonalność, to możliwość dostosowania otoczenia do własnych potrzeb, która sprawia, że Twój ogród staje się prawdziwą oazą w środku upałów.

 

Najważniejszy jest Twój komfort

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci pełnego komfortu, zarówno podczas zakupu, jak i korzystania z Pergoli SB350.

Nowa wersja Pergoli – SB350 to prawdziwa perełka wśród naszych produktów. Dzięki swoim uniwersalnym wymiarom, możliwości wykonania w dwóch najbardziej popularnych kolorach to jest w antracycie i bieli oraz montażu w formie wolnostojącej, stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje szybkiego i ekonomicznego zadaszenia dla swojego ogrodu.

Dzięki tym innowacjom, Pergola SB350 staje się jeszcze bardziej dostępna i atrakcyjna, co z pewnością docenią Ci, którzy pragną cieszyć się komfortem i funkcjonalnością w swoim ogrodzie bez zbędnego oczekiwania na realizację zamówienia. To wybór, który przyniesie Ci wiele korzyści, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Wybór pergoli SB350 to korzystne cenowo rozwiązanie, które nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, a przy tym zapewni Ci eleganckie i trwałe zadaszenie.

Pergola SB350 to prawdziwa innowacja w dziedzinie zadaszeń ogrodowych, która spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem.

 

Zamów wycenę

Dane personalne
Dodatkowe inforamcje
Regulamin